HÅKAN STAHRE. Soffliggare, olja på duk, signerad samt daterad -95.

440842. HÅKAN STAHRE. Soffliggare, olja på duk, signerad samt daterad -95.

24 x 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 33 cm.

Antal besök: 638