BERT JOHNNY NILSSON. LITOGRAFI/BLANDTEKNIK.

4408217. BERT JOHNNY NILSSON. LITOGRAFI/BLANDTEKNIK.

Erotisk komposition.
Signerad numrerad och daterad 8/50 B Johnny Nilsson 77.
Bildmått 73x54 cm, rammått: 89x67cm.

Litet veck samt liten blekt fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Erotisk komposition.

Antal besök: 509