SERVISDELAR, 24 st, glaserad keramik, Gabriel.

4408214. SERVISDELAR, 24 st, glaserad keramik, Gabriel.

Tallrikar 2 st diameter 24 samt 27 cm
Assietter 6 st diameter 18 cm
Fat 5 st diameter 15,5 cm
Mugg 1 st
Äggkoppar 5 + 3 st
Gräddkanna samt sockerskål.

Smärre nagg
Krackelyrer
Fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Assietter 6 st diameter 18 cm
Fat 5 st diameter 15,5 cm
Mugg 1 st
Äggkoppar 5 + 3 st
Gräddkanna samt sockerskål.

Smärre nagg
Krackelyrer
Fläckar, repor.

Antal besök: 601