Zinketsning på uppfostrat papper, förlag S.P.A.D.E.M., Paris 1983, upplaga 333 exemplar, torrstämpel, signerad (torrstämpel), hedersutgåva för Chagalls dödsår, härkomst: fransk förlagsresolution.