HAG modelltåg Röda Pilen SBB CFF.

440711. HAG modelltåg Röda Pilen SBB CFF.

H0 växelström.

Slitage och smärre lackskador. Motorn går men driver inte hjulen. Kardanaxeln verkar ha lossnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 växelström.

Antal besök: 1 321