TAKLAMPA, glas och mässing, 1940-talet.

440704. TAKLAMPA, glas och mässing, 1940-talet.

Lampa i rund form av frostat glas, 3 ljuspunkter, stomme i mässing, prismor, höjd 50 cm, diameter 60 cm.

Bruksskick, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 809