LICHTENSTEIN, ROY (1923 NEW YORK - 1997 EBENDA). EFTER. ”Shipboard Girl”.

440689. LICHTENSTEIN, ROY (1923 NEW YORK - 1997 EBENDA). EFTER. ”Shipboard Girl”.

litografi, tryckt signatur, proveniens: fransk publiceringsresolution.

Gör en kostnadsfri värdering!

Auktionshaus J. Weiner
Antal besök: 859