PICASSO, PABLO (1881 MÁLAGA - 1973 MOUGIN). Efter. ”Karneval”.
440673. PICASSO, PABLO (1881 MÁLAGA - 1973 MOUGIN). Efter. ”Karneval”.
Litografi, 66 x 50, limiterad upplaga om 1000 exemplar, tryckt, numrerad för handnumrering, utgivare: S.P.A.D.E.M., 1983, proveniens: fransk publiceringsresolution.