MINNESMUGG, från kröningen Nikolaj II och Alexandra av Ryssland, litograferad plåt, 1896.

440667. MINNESMUGG, från kröningen Nikolaj II och Alexandra av Ryssland, litograferad plåt, 1896.

Höjd ca 12,5 cm.

Slitage, repor och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 12,5 cm.

Antal besök: 1 830