BERNHARD OSCARSSON. Fiskrensning, olja på duk, sign.

440596. BERNHARD OSCARSSON. Fiskrensning, olja på duk, sign.

35x26 cm.

Uppfordrad på pannå.

Gör en kostnadsfri värdering!

35x26 cm.

Uppfordrad på pannå.

Antal besök: 1 148