TEXTIL, "Rosor och Akvileja", Komp. Lisbet Jobs, Jobs handtryck, Leksand. 1900-tal.

440561. TEXTIL, "Rosor och Akvileja", Komp. Lisbet Jobs, Jobs handtryck, Leksand. 1900-tal.

Uppspänd på träram.
88.5 x 66 cm.

Ytslitage. Obetydlig fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppspänd på träram.
88.5 x 66 cm.

Ytslitage. Obetydlig fläck.

Antal besök: 2 200