HERRARMBANDSUR, 4 stycken, 1900-talets mitt.

440529. HERRARMBANDSUR, 4 stycken, 1900-talets mitt.

Bl.a. Certina, Lagonda samt Alpina.

Slitage samt funktion ej testad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 860