EVA RUNDLÖF. olja på pannå, signerad och daterad 1964.

440514. EVA RUNDLÖF. olja på pannå, signerad och daterad 1964.

Havslandskap. Ca 25 x 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Havslandskap. Ca 25 x 33 cm.

Antal besök: 873