REINHOLD LJUNGGREN. Julaftons fyr, litografi, signerad samt numrerad 63/350.

440508. REINHOLD LJUNGGREN. Julaftons fyr, litografi, signerad samt numrerad 63/350.

Bildyta ca 27 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Reinhold Ljunggren (1920–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 27 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 208