BORDSFOTOGENLAMPA, metall och glas, Kosmosbrenner, 1900-tal.

440501. BORDSFOTOGENLAMPA, metall och glas, Kosmosbrenner, 1900-tal.

Höjd 39 cm.

Bruksslitage, brännarrör saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 39 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 231