NILS ESSEN. 2 st, akvarell och olja på duk, signerade.

440496. NILS ESSEN. 2 st, akvarell och olja på duk, signerade.

Segelbåtar till havs. Ca 20 x 25 respektive 5 x 8 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 851