KERUB, förgylld, 1900-tal.

KERUB, förgylld, 1900-tal.
4404817. KERUB, förgylld, 1900-tal.

Höjd 50 cm
Bredd 35 cm.

ålderslitage, trumpet medföljer som lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50 cm
Bredd 35 cm.

Antal besök: 408