4404148. LOUIS VUITTON LOOPING AXELVÄSKA.
duken i klassiskt monogramtryck med axelrem/handtag i läder med en flik och guldfärgade beslag, inre mobil- och blixtlåsfack, stämplat 'Made in USA', med dammpåse, ca. 37cm bred, 30cm hög exc. handtag.
Bra övergripande skick, dragkedjor fungerar bra, lite slitage på dragkedjorna, lätta märken på insidan och att hantera.