Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Övrigt
Övrigt
FARTYGSMODELLER, 2 stycken, målat trä.
440399. FARTYGSMODELLER, 2 stycken, målat trä.
Längd 60-65 cm.
Skador och slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 60-65 cm.
Skador och slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
489