VITRINSKÅP, på konsolbord med stenskiva, Möbler och Inredningar Gustav Knutssson Hamlstad, 1900-talets första hälft.

440394. VITRINSKÅP, på konsolbord med stenskiva, Möbler och Inredningar Gustav Knutssson Hamlstad, 1900-talets första hälft.

Skåpet brickmärkt, konsolmordet märkt G. Knutsson Halmstad 1939, längd 120, djup 40, höjd 195 cm, 2 hyllplan finns.

Slitage, repor och märken, lös del medföljer, metallpluggar till hyllor saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 993