KASSASKRIN, AMMUNITIONSLÅDA,FICKLAMPA, plåt.

440389. KASSASKRIN, AMMUNITIONSLÅDA,FICKLAMPA, plåt.

Kassaskrin. längd 30 cm, 21 x 11 cm, vikt 4,3 kg, förmodligen slutet 1088-tal.
ammunitionslåda plåt med läderrem höjd 18 cm, 33 x 10 cm, vikt 2 kg
försvarets ficklampa för 4,5 volt
förvaringsbox från Svenska försvaret, äldre modell 85 x 10 x 18 cm.

ficklampa fungerar vid inlämning, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 2 062