BYRÅ MED STENSKIVA, olika träslag, 2 lådor, 1900-talets mitt.

440386. BYRÅ MED STENSKIVA, olika träslag, 2 lådor, 1900-talets mitt.

Höjd 69 cm
Bredd 44 cm
Djup 33 cm.

Bruksslitage
Nikotinskikt
Smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 69 cm
Bredd 44 cm
Djup 33 cm.

Bruksslitage
Nikotinskikt
Smutsig.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 296