HALLBYRÅ, teak med stringunderrede och svärtade lådor.

440375. HALLBYRÅ, teak med stringunderrede och svärtade lådor.

Längd 67, bredd 30, höjd 80 cm.

Bruksslitage samt smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 073