POTTSKÅP, 1900-tal.

POTTSKÅP, 1900-tal.
440340. POTTSKÅP, 1900-tal.

Längd 56, djup 36, höjd 70,5 cm.

Senare bemålning, slitage, märken, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
440340. POTTSKÅP, 1900-tal.

Antal besök: 811