MARC CHAGALL. Efter. Strauss vid fönstret, 1969. (bouquet de genets et pommes frites).

440339. MARC CHAGALL. Efter. Strauss vid fönstret, 1969. (bouquet de genets et pommes frites).

Marc Chagall (06.07.1887 Vitebsk - 28.03.1985 Saint-Paul-de-Vence); litografi, signerad i tryck, utgåva Daco-Verlag 1993, ur. Mått ca. 60 x 80 cm.

Aldrig inramad, i originalroll.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 946