SILVER, 1900-tal.

440319. SILVER, 1900-tal.

Bland annat bjällra, servettring, flaskdekor och sockerströare.
Total vikt exkl bjällra ca 198 gram.

Gravyrer. Slitage. Portmonä med skada. Bjällra med skador kring skarvar.

Gör en kostnadsfri värdering!
440319. SILVER, 1900-tal.

Antal besök: 331