LJUSSTAKE, 1800-talets slut.

LJUSSTAKE, 1800-talets slut.
4403073. LJUSSTAKE, 1800-talets slut.

Förgylld mässing Dekor av voluter och akantusblad. Konturerad fot. Höjd 24 cm.

Något skev fotplatta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något skev fotplatta.

Antal besök: 246