MATSERVISDELAR i porslin. 36 delar. Grön Anna. Rörstrand.

440251. MATSERVISDELAR i porslin. 36 delar. Grön Anna. Rörstrand.

Tallrikar, 15 stycken, diameter 24 cm.
Djupa tallrikar, 10 stycken, diameter 20 cm.
Tallrikar, 5 stycken, diameter 21 cm.
Assietter, 4 stycken, diameter 8 cm.
Såskanna, höjd 8 cm.

Nagg på 3 stycken utav de stora tallrikarna, i övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Såskanna, höjd 8 cm.

Antal besök: 628