VERKTYG, 12 delar, allmoge ,18/1900-tal.

440217. VERKTYG, 12 delar, allmoge ,18/1900-tal.

Tolv delar allmoge, bl a svängborr av trä, mortel med stöt, mortel utan stöt signerad Lyckeby gjuteri.

åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

åldersslitage.

Antal besök: 1 163