RIKSTELEFON, tidigt 1900-tal.

RIKSTELEFON, tidigt 1900-tal.
440191. RIKSTELEFON, tidigt 1900-tal.

Höjd 33 cm.
På luren står det, . Telegrafverkets verkstad Nynäshamn
Etikett på undersidan.

Ålder- samt bruksslitage.
Avklippt sladd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33 cm.
Etikett på undersidan.

Ålder- samt bruksslitage.
Avklippt sladd.

Antal besök: 7 881