CHIFFONJÉ, björk, senempire.

CHIFFONJÉ, björk, senempire.
44019. CHIFFONJÉ, björk, senempire.

Lådinredning bakom klaff, längd 97, bredd 48, höjd 124 cm.

Fanerskador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerskador förekommer.

Antal besök: 1 364