BARNSERVIS / DOCKSERVIS, 11 delar, porslin, England, 1800-tal.

440142. BARNSERVIS / DOCKSERVIS, 11 delar, porslin, England, 1800-tal.

Med djurmotiv. Servisen består av 6 kaffekoppar med underfat, kaffekanna med lock, gräddkanna, sockerskål samt 2 st kakfat.

Sockerskål med nålspricka. Enstaka nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 684