BRICKA, bemålad plåt, motiv av Visby ringmur, signerad, 1800-tal.

440139. BRICKA, bemålad plåt, motiv av Visby ringmur, signerad, 1800-tal.

Längd 47. Bredd 36 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage. Smärre färgbortfall och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 47. Bredd 36 cm.

Antal besök: 479