SKRINDA, 1900-talets första hälft.

440112. SKRINDA, 1900-talets första hälft.

Spjälad. Med handtag. Skrindans längd exklusive handtag ca 90 cm.

Bruksslitage. Handtag ej monterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 260