LARS TÄRNING. Stilleben med vin och frukt, blandteknik, signerad och daterad -09.

440109. LARS TÄRNING. Stilleben med vin och frukt, blandteknik, signerad och daterad -09.

Yttermått ca 27 x 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått ca 27 x 33 cm.

Antal besök: 854