BORDSVÅG, 10 kg, Husqvarna, gjutjärn, 1900-tal.

440101. BORDSVÅG, 10 kg, Husqvarna, gjutjärn, 1900-tal.

Längd 52,5 cm.
Originalmålning i rött samt guld.

Bruksslitage, utan vikter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 52,5 cm.

Bruksslitage, utan vikter.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 568