STEN INGVAR HÄLLGREN. Landskap, olja på duk, signerad Hällgren.

440018. STEN INGVAR HÄLLGREN. Landskap, olja på duk, signerad Hällgren.

54x65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54x65 cm.

Antal besök: 1 926