ANNA VAN DER BURGH. Kopia efter Fagerlin, olja på duk, signerad.

440016. ANNA VAN DER BURGH. Kopia efter Fagerlin, olja på duk, signerad.

Interiörbild.
Ca 69 x 61,5 cm.

Slitage, färgbortfall, krackeleringar. Duklagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Interiörbild.
Ca 69 x 61,5 cm.

Antal besök: 1 027