DOCKSKÅPSMÖBLER, trä och tyg, 8 delar, 1900-talets första hälft.

439983. DOCKSKÅPSMÖBLER, trä och tyg, 8 delar, 1900-talets första hälft.

Soffa, karmstol, 2 stolar, bord, 2 skåp och golvur.

Bruks och åldersslitage
Mindre dekorelement saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks och åldersslitage
Mindre dekorelement saknas.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 942