DANIEL SHERRIN. Bergslandskap med får, olja på duk, signerad D Sherrin.

439933. DANIEL SHERRIN. Bergslandskap med får, olja på duk, signerad D Sherrin.

91 x 70 cm.

något bucklig, revor.

Gör en kostnadsfri värdering!

91 x 70 cm.

något bucklig, revor.

Antal besök: 793