MARCEL MOULY. Schackparti, färglitografi, signerad och numrerad 83/150.

439901. MARCEL MOULY. Schackparti, färglitografi, signerad och numrerad 83/150.

Bildyta 64 x 42 cm.

ej examinerad ur ram.

Marcel Mouly (1918–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 64 x 42 cm.

ej examinerad ur ram.

Marcel Mouly (1918–2008)

Antal besök: 1 399