GLAS och KERAMIK, bl.a. Orrefors och Rörstrand.

43987. GLAS och KERAMIK, bl.a. Orrefors och Rörstrand.

Assietter, 11 st, "Flora", Rörstrand mm.

Glas med enstaka nagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 773