BORD, sent 1800-tal.

BORD, sent 1800-tal.
439865. BORD, sent 1800-tal.

Mahogny. Svarvade ben. Kopplad benställning. Fotavslutningar med hjultrissor. Längd 109. Bredd 59. Höjd 78 cm.

Slitage. Torrsprickor. Något fläckad skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!
439865. BORD, sent 1800-tal.

Antal besök: 801