KARMSTOLAR, ett par, Carl Larsson-stil, 1900-talets första del.

439840. KARMSTOLAR, ett par, Carl Larsson-stil, 1900-talets första del.

Furu. Höjd ca 93 cm. Bredd ca 60 cm.

Smärre åldersrelaterat bruksslitage. Tidigare vitbemålade. Omklädda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 256