439777. KÄPPAR i trä, 2 st varav en med silverknopp.
Käpp i trä med knopp i silver
Längd 91,5 xm
Stämplad MGAB, Umeå ortsmärke, kattfot, S, otydlig bokstav8
Promenadkäpp med dekorerad montering i mässing
Längd 85,5 cm
Övre del avskruvbar.
Slitage
Käpp med knopp med inskription
Promenadkäpp med initialer på montering.
Käpp i trä med knopp i silver
Längd 91,5 xm
Längd 85,5 cm
Övre del avskruvbar.
Slitage