STOLAR, ett par, senbarockstil, tidigt 1900-tal.

439740. STOLAR, ett par, senbarockstil, tidigt 1900-tal.

Vitmålade. Lösa sitsar.

Bruksslitage. Senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålade. Lösa sitsar.

Antal besök: 776