FAT, Delft. 1900-tal.

FAT, Delft. 1900-tal.
439726. FAT, Delft. 1900-tal.

Blåvit dekor med släde.
Diameter ca 40 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!
439726. FAT, Delft. 1900-tal.

Blåvit dekor med släde.
Diameter ca 40 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 2 158