KLAFFBORD, Art Deco, Nordiska Kompaniet, 1920-/30-tal.

439718. KLAFFBORD, Art Deco, Nordiska Kompaniet, 1920-/30-tal.

Bonad björk. Två klaffar a 30 cm vardera. En låda i sarg. Fotavslutningar i form av tassfötter. Märkt med plakett. Längd 92. Bredd 60. Höjd 75 cm.

Slitage. Något fläckad skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Något fläckad skiva.

Antal besök: 1 319