FLASKOR, 3 st, glas, Erik Höglund. Boda. Signerade.

439684. FLASKOR, 3 st, glas, Erik Höglund. Boda. Signerade.

Höjd 7, 7.5 samt 13 cm.
H 327, H 880, H877.

Smutsade. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7, 7.5 samt 13 cm.
H 327, H 880, H877.

Smutsade. Bruksslitage.

Antal besök: 902