BARBIE & KEN , dockor 1960/70tal.

4396552. BARBIE & KEN , dockor 1960/70tal.

Ken dockan märkt 1968 Mattei, längd 30cm
Barbie dockan utan märkning, eventuellt en barbie kopia.

Åldersslitage, lagning hals på Ken dockan
Trasig fot på Barbie (bild).

Gör en kostnadsfri värdering!

Trasig fot på Barbie (bild).

Adress

Bryggerivägen 17b
79237 Mora
Sverige

Placering
Podie 1
Antal besök: 272